BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip ten baigėsi mano praeitas įrašas.. “Ėjau ir nemačiau, kur einu. Ir tada sutikau ją, panelę Honey Dew.”. Taip, taip ir buvo, nebemačiau, kas esu, nebesupratau, ką turėčiau daryti, kodėl vasarą skraido drugeliai, o žiemą negalima laižyti akmens. Pirkau savo eilinį Heinekeną ir su vis dar apsimyžusiomis akimis bandžiau išsirinkti tinkamus tamponus, tuomet prie manęs priėjo ji ir padavė nosinaitę. Nei nejuokauju, kaip filmuose, tik tai buvo vienkartinė servetėlė, o ne šilkinis audinukas su inicialais. Tiesa, vieną jos inicialą lengvai įskaičiau ant kasininkės ženkliuko.

- Atsiprašau, bet atrodo, kad jums prasta diena, prašau, paimkit *kiša man..kiša servetėlę*. Ir beje, šiandien pas mus akcija žiauriai skaniems saldiesiems melionams, pabandykit, gal nuotaiką pakels.

Melionai, you say.. Jei būčiau buvusi geresnėje fazėje, būčiau paklausus, ar čia Jos didieji, gyvybe pulsuojantys melionai on sale, bet, deja, paėmiau servetėlę ir neatsakiau nei žodžio, kaip žuvis pažiopčiaujau, o Ji nuėjo. Saldžiai kvepėdama. Taip. My Honey Dew.

Nereikia daug, tik lašelio gerumo ir štai, susidomėjau. Nuo šiol visada lankausi toje parduotuvėlėje. Žinot, ne tik dėl Honey Dew, nesu aš tiek apgailėtina, man tiesiog patogu ten užeiti einant į/iš darbo… atmazai.lt .. Tai it nedidelis maximos atitikmuo, specifinis, neįvardinant pavadinimo. Beveik kiekvieną rytą randu Ją ten mielai žiovaujančią, bet jau gyvybingą kasininko kėdėje. Kas antrą vakarą randu ją, ryžtingai lakstančią nuo lentynos prie lentynos, stumdančią už save didesnes dėžes. Jei reiktų mus palyginti gretimai, manau jos melionai atsiremtų į mano bambą, o jos galva trintųsi aplink mano mandarinus, kuriuos visai nesenai paaukštinau pareigose iki apelsinų. Turbūt, gan aišku? Miela mergaitė - kaip gležną būtybę norėtųsi Ją po sijonu slėpti nuo pasaulio negandų, ir tuo pačiu supranti, kad Ji be galo tvirta ir savim geba pasirūpinti geriau nei tu.

Iš pradžių, tai buvo nuoširdus smalsumas ir apgailestavimas, kad net nesugebėjau padėkoti. Taip, taip, suprantu, reikėjo jai prakišti tuos gendančius parduotuvės melionus ir šypsena yra geriausias marketingo triukas. Bet. Bet ta nosinė buvo labai vietoj ir labai laiku. O po to, tyrinėjant šį įdomų moterišką objektą, kasdien atrasdavau po smulkmeną, kuri versdavo grįžti.

Manau, kad Jos mėgstamiausia spalva mėlyna. Jos nedideli nagučiai dažnai padažyti jaukiu tamsiai mėlyno dangaus atspalviu. Pirmą kartą pagalvojau, kad mėlyna spalva yra šilta, ir niekaip kitaip. Dabar nuo mėlynos man šilta. Honey Dew dažnai įsisegusi nedidelius, originalius melsvus auskarus, ir visa tai taip puikiai dera prie jos šviesių, žalsvų akių. Ta prasme, kaip aš jai kažką galiu atsakyt, kai žvilgt ir nuskęstu, ir tiesiog matau mus besivartančias prie ežerėlio ant slapto kranto.

Vieną dieną labai iš lėto apžiūrinėdama dešrelių skyriaus naujienas ir atmestinai lia skaitydama mėsos sudėtį nugirdau Honey Dew kalbant su kita pardavėja, kad vakar Ši pagaliau pažiūrėjo filmą “Me Before You”, anksčiau tik knygą skaitė, ir štai dabar vėl priverkė ašarų puodynę. Knygą prieš filmą? How about have me right here, right now, kartu su tom visokiausių ilgių, storių dešrom. …tą patį vakarą priverkiau pilną viedrą žiūrėdama tą kvailą, kvailą filmą ir pavydėdama raudonos suknelės, ir tobulų pėdkelnių, kiek mažiau pavydėdama antakių, kurie regis atstovauja atskirai nepriklausomai Respublikai. Man reikėjo tokio išsiverkimo, dėl kažko kito, ne dėl savęs. Reikėjo prisiminti, kad šūdai nesisuka aplink mane, šūdai turi atskirą ekosistemą ir aš tesu nedidelė jos dalis. Ir vėl, savaip jaučiausi dėkinga Honey Dew, Jai to nežinant.

Visai nesenai, ši mūsų kukli pažintis (į pažintį įtraukus tik vieną pusę) pasipildė žiniomis, kad Ji gyvena kažkur netoli manęs. Važiavau į darbą daug anksčiau nei įprastai, su močiute, kurią turėjau palydėti į polikliniką, ir štai sekančioje stotelėje įlipo Honey Dew. Atsisėdo prieky manęs ir pro ausines garsiai klausėsi muzikos, taip garsiai, kad kiek palinkusi galvojau “damn, kažkur girdėta, kažkur girdėta, galėtų būti kiek garsiau”. And then it hit me. Rhodes - You & I. ..holy shit. Nors dabar telefono playliste neturėjau, mano youtube account’as pakartotų - holy shit, girl. Tos dainos lyriksai ir mano bei Honey Dew įsivaizduojamų santykių alegorija nusipelnė atskiro įrašo. …Soon?

Norėčiau visada važiuoti su ja tuo pačiu autobusu, bet rytas man ir taip per daug ankstyvas, dar nesu tiek išprotėjusi, kad savanoriškai papildomai jį ankstinčiau. Kol kas. Dabar yra you and I, yra. Vis dažniau viena kitai šypsomės (na, jos darbas šypsotis, bet gal ir ne? GAL IR NE?) ir net “diskutavome”, kuri dešra geresnė ir kas skaniau valgosi, liesos nugarinės sumuštinis (kuris pripažinkime dažniausiai per sausas) ar karštas, varvantis lašinukas. Aš žinau, kur mano prioritetai. And they’re not straight. …nevykęs pokalbis buvo, net labai, mano mėsos pažinimo žinios buvo nieko vertos, nuskambėjau kaip prasmirdusi mėsininkė, nes Honey Dew verčiau renkasi “sultingą kukurūzo burbuolę”. Kas šiaip gerai, smagu man, kad jai daržo reikalai patinka, kad ji down to..Earth. Bet God I hope ji ne vegetarė, please, God, not again. Kaip bebūtų, jau kažkur greta yra aš ir ji, tik nėra “mūsų”.

Nusipirkau melionų pas Ją kasoje - šyptelėjau, kad šie iš tiesų labai skanūs ir keliantys nuotaiką. Ji šyptelėjo atgal ir tarė - turėčiau pamėginti ir braškių, gal ir lenkiškos, bet nė ką neprastesnės už lietuviškas. Esu in love and hate relationship su marketingu.

iki kito apsipirkimo,
~Pp

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “„Ketinu tapti mėsininku” - do u still not see what I did there?”
  1. Žiek, nedaug iki melionų liko. Po biški, po biški ir užderės nauji vaisiai pas tave.

  2. Silvain rašė:

    O tai kokia dešra skanesnė?:D

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  3. Silvain - tamsi, šaltai rūkyta *that special creepy-sexy smirk*

    chii - auginu, auginu, tikiuosi kasmet vis geresnio derliaus, trū that

Komentuokite