BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ne, aš neprapuoliau į vaginą. Gal ir įpuoliau, bet prapult neprapuoliau.

Tam, kodėl neparašiau apie savo savaitgalį, žinoma, yra priežastis. Galbūt tik šiandien išsiblaiviau; galbūt per daug skaudu prisiminti, kaip Nastia man nedavė jos melionų paliesti; galbūt mane primušė Nelaboji už tai, kad Kirkę iškirkinau; galbūt vis dar esu euforijoje po nuostabaus nuotykio Nastios lovoje ir šis blog’as neteko prasmės, nes mano uždraustoji liubov iš tiesų pasirodo visai gaivališkai įgyvendinama; galbūt nieko ten iš tiesų nebuvo; galbūt tiesiog nežinau, kaip apie tą didingą orgiją kalbėti, nes tai reikėjo pamatyti (ir pajausti mmm), o žodžiai čia beprasmiai; galbūt aš jums visiems meluoju tiesiai į dūdą; galbūt visi išvardinti variantai; galbūt nei vienas variantas ir aš tiesiog lazy little shit.

Čia taip trumpai, pajaučiau norą pasiteisinti, jei kažkam rūpi. Ir vis dar neparašysiu, kaip tas savaitgalis baigėsi. Intrigėlė - panelė vaginėlė tamstai įgėlė. Dar nesijaučiu morališkai tam pasiruošusi, žinot, reikia, kad aistros nuslūgtų ir galėčiau viską racionaliai įvertinti. Tik tada - sudeliojusi į dėžutes, o dėžutes į stalčiukus, o stalčiukus į spintą - tada parašysiu, kaip ten kas baigėsi arba prasidėjo.

O kol kas tik tiek. Trumpai, kaip greitukas: išėjus į dar vėsų mišką atsipalaiduoti atsigaivinant iš jauno, bet stipraus, stačio kamieno išspaudus šviežią ssssulą. Mmm klevų sula, niam.

Pavasarėjanti,
~Pp

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Greitukas greituku ir vadinamas”
  1. keep going, mergyt! netikėtai radau ir perskaičiau visą blogą nuo galo iki naujų metų pradžios - ir štai jau mažas romaniukas ;) lauksiu update`o! +1 follower

  2. Ačiū! Labai tokių žodžių trūko <3 Updeitai kažkur netoliese.

Komentuokite