BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aš šiandien rimtu klausimu. Ar prisimenate, kaip sužinojote, kad Kalėdų Senelis iš tiesų yra jūsų tėvas/mama/brolis/šuo? O ar prisimenat, kaip sužinojot apie tai, kad berniuko pagaliukas draugauja su mergaitės skylute? Nes aš jaučiuosi praradus kelis savo vaikystės (paauglystės?) metus. Atrodo, it būčiau gimus žinodama. Išlindau iš mamos ir iš karto tariau “feee aš žinau, ką tu veikei prieš porą mėnesių, man trauma, mane pabaksnojo, i member” - bet kadangi kalbėti nemokėjau, tai tiesiog klykiau su nepasitenkinimu. …

Ieškojau Honey Dew. Ir neradau. Ir vėl neradau. Ir bereikalo pirkau tuos ledus kasdieną. Gal jai atostogos? Ir tada pagaliau radau ją švytinčią savo kėdėje, ankstyvą rytą, kai dar nėra žmonių, net bobučių. Nusipirkau bananinį miau. Paskutiniai mano žodžiai jai buvo kažkas apie papus…

- Kūkū, laba ryta! Tik miau?

- Miau, - atsakiau, kažkur žemiau diržo demarkacinės zonos murrrrkdama it katinas prašantis išmaldos.

- Turi gal penketą minučių, nu tipo, kol žmonių nėra?

AR AŠ TURIU TAU LAIKO? You freakin kidding me, galim eit į sandelį, babe, ar į šaldiklį tarp ledų, ar į mėsos skyrių tarp sardelių ir vytintų dildo, kad ir tarp visiem nusibodusių bananų, you just say the word. …Numykiau, kad jei reikia, turiu ir dešimt.

- Šita, nespėjau praeitą kartą susigaudyt ir padėkot už šokoladuką, tikrai nereikėjo, tu atrodai kaip labai geras žmogus, tai aš čia paklaust norėjau nepatogaus klausimo [[[ GO ON, YES, YOU ARE GOING THERE, YES ]]], nuuu, gal galėtum man anketą užpildyti? Baigiamajam darbui reikia, dirbu daug, nespėju surinkti pakankamai respondentų, nu ta prasme bandžiau ir intiku, ir vis tiek, per didelį skaičių užsigriebiau. Tai, ar galėtum?

Žinot, sako, būna “cock block” situacija. Kaip pavadinti šią? ..tarti angliškai: Vagina with the great wall of China.

- Jo, žinoma, turi atspausdintą ar gali atsiųsti nuorodą? - paslapčia tikėjausi, kad bent gausiu jos kontaktus. - pala, o ne per vėlai prašai? Umm visi dabar priduoda baigiamuosius.

- Ai aš ginuosi tik žiemą, nesvarbu, viskas paaiškinta čia, va, turiu atspausdintą, imk, tik neišsigąsk, kad čia tiek lapų, atsakyk nuoširdžiai, čia viskas anonimiška, AČIŪ! Gali ir vėliau užnešti, tu čia dažnai lankais, tai gal netoli gyveni? Aš dirbu iki 18val. šiandien. AČIŪ ačiū ačiū.

Gavau lapų, deja, ne papų. Ir atėjo kitas klientas. Pasitraukiau į šoną. Pasakiau, kad užnešiu vakare. Užpildžiau nuoširdžiai, bet ir ne visai, nes kartais nežinau, kas man yra nuoširdu. Dabar svarstau, kad galėjau pasistengti labiau, galėjau parašyti daugiau, galėjau… Galėjau pakerėti ją savo atsakymais, parodyti jai tokią savo pusę, kokios ji nei neįsivaizduoja, bet darbe mano fantazija neveikė ir užpildžiau kaip automatas. Meh. O vakare ji labai darbavosi, tad tiesiog paėmė tuos lapus, pasakė, kad yra man skolinga kokosinių sausainių ir nubėgo tvarkyt savo dešrų. Valiūkiškai nusiūbavo, nuplaukė jos putlieji pusrutuliai; kairį pavadinčiau Anglija, o dešinį Prancūzija - užsiseilėjau į sijonėlį šiek tiek įstrigusį į Lamanšo sąsiaurį. Lai-man-šikną šitą duotų kas pakutent.

Liūdnananananananaannaan banana milk. BET - aš žinau JOS vardą ir pavardę. Ir ką ji studijuoja, ir maždaug jos amžius paaiškėjo, ir kuo ji domisi (arba yra priversta domėtis). Yup. Buvo parašyta anketos įžangoje. Ir, žinoma, neradau jos Facebook’e :) :) :) :) :) :) :) Galbūt man vaidenasi, pavasarinis morčius ir Honey Dew tiesiog neegzistuoja. Man atrodo, parduotuvės dievai, tiesiog nori, kad aš visą algą ten palikčiau. Reikia nueit ir paklaust, gal Honey Dew on sale? Jo, gaučiau melionų. Ne tų. Atskirų. Tyliu.

Šiandien gal net būčiau nerašius, nes nuotaikos nuo gerų šokinėja iki bereikšmiškai beviltiškų. Tačiau mano gyvenime įvyko sex ed. Nušvitimas. Apšvita. Pityputė išsigando pūčių. Jei būčiau berniukas, verčiau rinkčiausi tamsią negro šikną. Bet man jau per vėlu, tad tiesiog buvau didžiai pakerėta ir užburta folijos. Pradžioj labai išsigandau, kaip per pirmą kartą, bet po to įsivažiavo visi reikalai, ir, žinot, kuo toliau - tuo geriau! Tad labai kviečiu apsišviesti, įkalti vinį į savo vagi vakarą, susipažinti su didžiuoju gamtos stebuklu, kriokliais, ir folija, damn ta folija. Jei netyčia apačioje nematote youtubo, o aš matau, nes man per daug Calsbergo - tatai yra stebuklinga nuoroda https://www.youtube.com/watch?v=0mfLvaSWdyo

Ir iš viso, jei ne Nelaboji, tai nebūtų įvykę. Ji truputį grįžo į mano gyvenimą. Su keistais namiokais. Aš galbūt esu labai paranojikė, bet bijau - gal jos su Kirke susitarė ir dabar Nelaboji turi padaryti-atlikti tą patį, ką Kirkė, abipusis nelyrinis bet lytinis nukrypimas, lygiosios į abu vartus? *insert ilgas blahblah nusišnekėjimas, paranoja ir keisti sapnai* Negali taip būti, ar ne? Aš tiesiog nepasitikiu žmonėmis ir jų širdžių gerumas man įtartinas. Jo, bėda manyje. Nelaboji tiesiog norėjo man parodyti internetines rožinių daubų imitacijas.

Be ryšio,
~Pp

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Kai tarp kojų Didžioji kinų siena”
  1. Silvain rašė:

    Žinai, niekada niekas nebūna taip blogai, kaip atrodo iš pradžių, trust me. *Senos bobutės pamokslai* anyway, daugiau tau ups nei downs, laikykis:)

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  2. ačiū. vuv u. and your vulva.

Komentuokite