BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kartais mes miegame drauge. Kai Nastia pasakė, kad aš knarkiu, norėjau įkišti savo didelę, plaukuotą galvą į karščiu alsuojančią orkaitę, arba šiaip numirti iš gėdos. Tiesa, ji buvo tokia subtiliai žaisminga, it mano knarkalas būtų niekutis, ne trūkumas, o priešingai, netgi kažkas smagaus, tiesiog vyšnia ant torto. Tai dar viena priežastis, kodėl noriu jai po kojomis avokadų plantacijas kloti - šalia nasty Nastios visada galiu būti savimi. Ar būčiau paskendusi bezdalų migloje, ar savaitę neplauta galva, ar detaliai dalinčiausi savo periodo specifika ir esama apatinių karo lauko padėtimi - Nastia niekada nesijuokia iš manęs, ji juokiasi su manimi. Ji niekada nesišlykšti manimi, kuo pradžioje buvo net sunku patikėti. Holy crap kaip malonu kartu plauti, džiovinti mūsų apatinius. Tiesiog viskas taip lengva, paprasta, tarsi būtume šeima. Ir ne, aš neuostau jos apatiniu, that’s not how it works… Užtenka apžiūrėti, kai su tais pačiais apatiniais laksto man prieš akis akindama mane savo fakin tobulom formom. God I hate her. Kodėl ją sudėjo kaip tobulą standumo ir minkštumo kombinaciją? Ji kažkokia optinė simfonija.

Kartais labai gerai turėti keistų įpročių, kurie kitiems, prie manęs jau pripratusiems asmenims, atrodo visiškai normalūs. Taip sakant just my things. Vienas iš jų yra užpakaliukų tapšnojimas - nesvarbu ar tu vyras, moteris, abu, nei vienas ar whatever, aš tiesiog mėgstu tapšnoti užpakaliukus. [o kas nemėgsta?] Tad kad ir kaip nekenčiu rytų, be galo mėgstu rytinius pasisveikinimus su vos pabudusios Nastios linguojančiais atributais… Call me whatever you like, aš sveika, jauna moteris ir duodu ranką nukirsti, jūs taip pat neatsispirtumėte tam vaizdiniui.

Tačiau šiandien šalta, šiandien Nastios nėra, šiandien Nastia negrįš. Nežinau, ar šiąnakt kažkas kitas turės progą pasidžiaugti jos esybe ir neturiu teisės kažko tikėtis. Noriu, tikrai nuoširdžiai noriu, kad ji būtų laiminga. Bet juk tai nereiškia, kad negaliu ir aš truputėlį tyliai jos ilgėtis?

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentuokite