BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kartais manai, kad pažįsti žmogų, bet iš tiesų bybį pažįsti. Kažkaip bijau, kad šitas įrašas bus ne apie Nastią. O gaila, Nastia visada mane pralinksmina. Arba aš ją. Nebežinau. Kai ilgai pažįsti žmogų, imi su juo supanašėt. Ar pajaučiat, kaip imat mėgdžioti jos/jo dažnai kartojamas frazes/žodžius? Potraukį į smailus arba gif’us? Po kiek laiko ima patikti patiekalas, kuris anksčiau buvo skrandžio juodajame sąraše? Arba atsiranda nauji įpročiai, tarkim, užsidaryti tūliko duris. Arba priešingai. Taip ir man ne kartą pasijautė, kad gyvendama su Nastia pati tampu Nastia. Tik mano vynuogės melionais netapo, bet čia jau seniai prarasta lysvė.

Vynuogės vynuogės vynuogės. Kai kurios panos verkia augindamos vynuoges (aš), kai kurios pirkdamos vynuoges (and I love you for that). Kai kurios verkia, nes verkti smagu. Kai kurios, nes tikisi būti paguostos. O ko tu (ir tu, ir tu) tikiesi, kai perskaitai mano įrašą? Rašai man, kaip tau patiko, kaip lauki kitos pasakos ir kaip net tavo vyrui SMIDRAS geriau prieš miegą stovi mano dėka — bet, o tačiau visgi nesugebi paspausti paprasto mygtuko, ne to mėlyno, kur prakeikti FB demonai skraido, bet paprasto blog’o sistemos paspaustuko, nuo kurio niekas labiau nei paprastai nesuseks, kad tavo interneto istorijoje yra kažkokių šūdų skaitymas. Jei manai, kad rašau dėl savęs, tai klysti - rašau tau. Ir tau. Ir dėl tavęs. Na, gerai, truputį ir dėl savęs, bet nedaug. Dėl savęs grįžčiau prie individualaus rašymo, kaip kad čia The Rapist buvo pasiūliusi. Beveik susiviliojau. Nes motyvacija krinta. Arba krentu aš, taip irgi gali būti. Aš dažnai krentu, tik ne į ten, kur norėčiau (insert creepy smile here).

Jeigu manai, kad čia buvo piktos kraujuojančios salotos įrašas - tu teisus, bet taip pat ir ne. Nemėgstu, kai žmonės laiko save per daug teisiais. Teisybė reliatyvi. Mano tiesa, nebūtinai tavo tiesa. Todėl truputį jus palepinsiu ir atskleisiu paslaptį, kuri jokia ne paslaptis - man liko labai nedaug laiko gyventi su Nastia. [tai štai kur mano irzlumas pakastas, ogi niežti tarpvagį ir Nastia nepakaso, greičiau jau mane pakas po žeme]. Bent iki rugsėjo nebegyvensim kartu. Siaubas, jo, žinau. O nuo rugsėjo ir jos gyvenime gali naujas daržas atsirasti. Bijau, išties bijau, kad užsinorės ši gulbė skraidyti. Gerai, kol dar galvoja, kad yra višta. Buk buk buk.

Aišku, kad viskas neaišku. Reiktų gal kokias atsisveikinimo išgertuves padaryti. Reiktų pasikviesti visas savo gyvenimo moteras ir ištaškyti Itališką vyną, ir maudytis pomidoruose, ir miegoti kaip šprotas konserve. Niekad nesupratau, kodėl šitas posakis (apie silkes statinėse, o gal silkes trūlike, o gal net ne silkes?) turi neigiamą reikšmę. Gi tiek galimybių! Puikiai gali pasiaiškinti, kad netyčia ant arbūzų atsigulei ir netyčia jos pasiflorą paglostei, ir tikrai labai netyčia jos litį pakutenai. Ar valgėt kada litį? Įdomus nedidelis vaisius, kurį reikia labai atsargiai paimti, praskėsti, net ne praskėsti, gal labiau pralupti, kad į paviršių kažkiek išlįstų, tuo metu gali kažkiek balsvos sultys nubėgti (balsvos ar bespalvės - nėra laiko suprasti ir gilintis į spalvą, gilintis reikia į valgomą minkštimą) ir tuomet reikia tiesiog iščiulpti nedidelę mėsingą dalį aplink kietą mažutį kauliuką. Gal kiti kitaip valgo, nesu dar ekspertė, aš pirmą kartą valgiau. Ir Nastiai daviau. Maximoje nesenai nuolaida buvo. Keista, bet geriausiai juos valgyti sekėsi mano broliui. ..gal ir nekeista.

Ah, tiesa, kalbėjau apie tai, kad kartais manaisi pažįstąs žmogų, bet iš tiesų tai bybį pažįsti. Vat va taip ir su manim yra. Aš empatiška iš egoizmo. Turėčiau kažkaip atsisveikinti, turėčiau, galėčiau iškelti orgiją, bet būsiu eilinė tinginė ir tiesiog tyliai pasišalinsiu. Tik ne iš čia, ne, jums dar taip nepasisekė. Čia galėsiu apie seną, suvytusią ir prašvinkusią viršininkės papają rašyti. Ir verkti, kaip Nastiai be manęs gerai. Nes verkti pasirodo moku.

Ir vis dėlto parašiau apie Nastią. Gerai, dar nepabėgau, dar galima. Jei komentaruose pasiūlytumėte (ir įrodytumėte, kad egzistuojate), kaip paskutinę naktį išnaudoti Nastią, būčiau gal visai ir dėkinga. Tingėsiu, bet o gal? Ji, regis, visai nuliūdo, kad aš išvažiuoju. Gal čia mano paskutinė proga? Cha. Cha. Net vynuogės kinkuoja iš juoko.

Apie kažką,

~Pp

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Kaip valgyti litį?”
 1. The rapist rašė:

  Aš už atsisveikinimą su moterom, vietoj tiesiog atsisveikinimo su Nate (after all, aš irgi tavęs netenku iki kažkada ilgai). Arba tiesiog su manim. Na, ok, Nastės melionai irgi visai būtų nieko, neprieštaraučiau. Bet “visos” tavo gyvenimo moteros.. ne pati geriausia mintis (cukinija).

  Pagalvojau čia kažkaip vakar, kad retai tave žiemomis turėjau. O tai būtų taip patogu. Nereikėtų mokėt už šildymą, nes visada būtų karšta. Supranti, kiek praradai tik po laiko, eh.

  P.s. o aš esu sakius, kad tu pirmas individas, su kuriuo pasidalinau savo lova?

  P.p.s. I love you. <3 <3 <3

 2. The rapist rašė:

  Man patinka mano name ir automatic avataro parinkimo kombinacija.

  Man šalta, norėčiau dabar tavęs. Norėčiau, kad mane pašildytum. Tiksliau, pačirškintum. Mmm.

 3. The rapist rašė:

  Beje, aš visad galvojau, kad tavo rašymo stilius yra toks vyriškas. Nuo pat pirmo įrašo tuos n metų atgal (įdomu, jis dar egzistuoja? reiks pachekint). Ir dabar, tau grįžus jis toks kitoks, bet toks tavo. Toks kaip namai, į kuriuos grįžti po n metų ir nostalgiškai atidarinėji stalčiukus, tikėdamasis rasti kažką pamiršto, bet primenančio geriausias vaikystės akimirkas. Nežinau kodėl, bet visad grįžus į tėvų namus imu atidarinėti stalčius, tikėdamasi, kad rasiu kažką pamiršto ir pamesto, nors žinau, kad to nebus. Bet kartoju vėl ir vėl.
  Taip pat, kaip vis patikrinu tavo blogą, tikėdamasi rast naują įrašą ir pasinert į jaukumą.

 4. Dabar noriu pamėginti pati sau parašyt komentarą, kad pamatyčiau koks automatinis avataras man klius… You’re the best <3 aš irgi tave norėčiau pačirškinti, neturiu kur ekstrą šilumą dėt šį savaitgalį.

 5. pitypute atsijunGusi rašė:

  Blog’as rašo “atsijunKti” :O :O :O :O …aš irgi kartais atidarinėju stalčius namie :3 tik mano atveju, dar ir randu, nes niekada taip ir nesusitvarkiau. Labai sweet palyginimas though.

Komentuokite