BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Man Nastia niekad neduoda, o kiti imti nespėja… Puikus pirmas sakinys sugrįžimui po pertraukėlės, ar ne? Viskas kiek paprasčiau, nei gali pasirodyti. Šiandien man prieš akis kitas asmuo graibė Nastios papus. Toks įdomus jausmas, žiūrėti kaip kita ranka švelniai spaudo geriausius anti streso kamuoliukus. Nastios atveju - didžiuosius, saldžiuosius mangus. Gal net melionus. Na, bent aš taip įsivaizduoju, bet iš kur man žinot, man gi neduoda. Dabar žmogus, kurį Nastia mato trečią kartą gyvenime stovi sau laimingas su jos melionu rankoje (stovėjo viršutinė galva, nesu tikra, kas ten apačioje vyko, bet žinau, kas pas mane vyko, ir vyko pakankamai). Ir taip, žinoma, kad aš pavydžiu. Tesu silpnas žmogiškas sutvėrimas, kurio rankoms irgi patinka mieli minkštučiai žaisliukai. Ne veltui mano kambarys pilnas pliušinių žaislų. Kompensuoju savo papų nebuvimą.

Tad štai, jei manėte, kad draugė draugei duoda už papo - tai visgi ne visada. Arba aš turėčiau daugiau draugių ieškoti. Draugių. Draugyčių. Na, tokių atvirom širdim. Ta prasme iškirptėm. ..Arba tiesiog Nastia mane jau įtaria ir todėl prisibijo šiuo klausimu. Nuoširdžiai nebežinau, ką galvoti, ir kupina, perpildyta pavydo tiesiog lengvai panikuoju. Todėl ir šitas įrašas toks balaganiškas. … Ne nu kaip galvoti, kai prieš akis tas vaizdinys tebestovi. Toks vieną vertus gražus, jaudinantis, seiles varvinantis viršuj ir apačioj; bet kitą vertus, skauda dūšelę, nes pati tokios laimės, tokios gyvenimo dovanos negaunu. Gal man netyčia ant jos kada užgriūti? Ji per daug gerai mane pažįsta, bet aš gan kerėpla, tad užkliūti už savo kojos visai būtų my kind of thing… Tokiu atveju galėčiau net ne su ranka “užkliūti”, o visu veidu pasinerti. How about that tamsta A., jūs tik ranka pagraibėte, o aš visu veidu, muahahaha, kas papų valdovas now??? ………………….

Okay, ramybės pratimai, meditacija. Viskas gerai, Pp., tu savo ramybės oazėje, paskaičiuok kaip per tvorą šokinėja minkštos, baltos, mielos, tokios kutenamos, su keliais tamsiais taškeliais, apetitą keliančios ir meilės ištroškusios krūty……

Tai matyt atsiprašau. Emocionali aš šiandien rašytoja. Tad mėgindama ramiai atsisveikinti tiesiog noriu visiems palinkėti saldžių melionų. Norfoj akcijų nemačiau. Bet stoty gal kokią galima rasti. O šiaip pripažįstu - juk gyvenime ne tai svarbiausia. Kartais ir vynuogės neišpasakytą laimę gali atnešti.

Saldūs linkėjimai,
Pp

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentuokite