BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Na, tai kaip aš melionų pasiilgau? Labai. Bet ne taip labai, kaip tikėjausi. Vieną naktį sapnavau, kad buvau maža maža, kaip skruzdėlytė ir šokinėjau ant Nastios pūpsančių melionų kaip ant išsprogusių batutų ar šiaip milžiniškų kamuolių. Po to apsikabinau jos padidintą, atsikišusį, rausvą spenelį ir lingavau pirmyn atgal, ir sukausi ratu, ir supausi, ir ko tik nedariau ant viršaus užlipus. Tada pabudau ir buvo arti tos ribos, kai imčiau svarstyti, kad galbūt čia jau ir man too strange. Arti, bet ne. Kitą dieną jau sapnavau kitus melionus.

Neištikima ta pityputė, bet nei aš Nastiai, nei ji man neįsipareigojom…tai turbūt tiesiog GO FOR IT, yes? Go for what, - jūs turėtumėte paklausti. Po laukinio mergaičių vakarėlio supratau tris dalykus: 1) Nastiai tikrai patinka vyrai ir kol neturiu penio - aš ne vyras; 2) vertėtų atnaujinti ryšius su Baronka; 3) yra ir kitų mergaičių, ir ne tik mergaičių (creepy smile).

Mano gyvenime buvo daug reikšmingų moterų su tuo pačiu vardu, to vardo neįvardinant, tarkim, Jogitų. Pirmoji JoGiTa buvo mano pirmoji kambariokė. Norėjau vemti nuo jos juoko, bet daug greičiau ji apsivėmė nuo mano netvarkos ir pabėgo. Antroji Jogita buvo mano pirmoji darbdavė. Norėjau vemti nuo jos verbavimo kabinant makaronus, bet ji greičiau apsivėmė nuo mano netikėjimo jos pasakomis ir daugiau pas ją nebedirbau. Trečioji Jogita yra mano teta ir aš vengiu jos labiau nei penis panaudoto gandono. Na ir ketvirtoji Jogita dabar yra mano trečioji darbdavė ir stebėtinai priešingai iki šiol buvusioms Jogitoms, šitoji man patinka. Patinka ir ji, ir jos mangai. Prinokę tokie, subrendę, gal kiek daugiau tabaluojantys, nei man lyg šiol buvo įprasta, bet niekuo neprastesni.

Šita motera tokia eikli stirnaitė, kad aš iš gėdos po linoleumu slėptis noriu. Beveik kasdien bėgioja, net ir biure vis skiriam po porą minučių tai lentos pratimams, tai pritūpimams… Ir dar rengiasi DRĄSIAI. Taip, kad turėčiau progą pasižiūrėti į vis linguojančius jos užgyventus turtus. Tokia tvirta motera, išsakanti visada savo nuomonę ir už ją pastovinti. Damn, I have a type. Šitoji Jogita yra pusiau vegetarė, ta netikra vegetarė, kuri visus žuvies patiekalus valgo - lygiai taip pat kaip Nastia. Ir visiškai nesuprantu, kaip žmogus mėsos gali nemėgti; ir tuo pačiu kikenu (su pavydo gaidele), kad mėsos nevalgo, bet vyrų mėsas burnoj tai dar ir kaip ryja.

Taigi, pitypute pavasarinėmis nuotaikomis, morčiumi nesiskundžiu. Nėr daugiau į ką čia mano kaime žiūrėti, tai stebėsiu tai, kas kasdien prieš akis pūpso.

Bet, Nastia, jei tu mane pasąmonėje kažkur viduje dar jauti - tavo saldūs melionai vis tiek visada užims ypatingą vietelę mano regimojoje atmintyje.
~Pp.

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentuokite