BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šis įrašas bus ne apie Nastią, šis įrašas bus ne apie Nastią, šis įrašas bus ne apie Nastią… Mačiau papą. Vakar. Ir net nežiūrėjau porno! Net ne per kokį elektra varomą ar pakraunamą ekraną. Mačiau gyvai, per pusmetrį nuo manęs, per ištiestą ranką, tiesiai priešaky. Mačiau pradžioj vieną, po to kitą. Sakyčiau, speneliai net per dideli mano skoniui, tokie išbrinkę bene per visą papą. Maniau maniškiai jau didoki, bet ten, ten tiesiog kažkas iš kitos visatos. Arba iš visatos, kuri man nepatraukli. Todėl ir negriebiau to papo iš kito gyvenimo. Gyvenimo, kai turi kūdikį. Ew.

Nesimpatiškos išvaizdos moteris, nors charakteris gal ir pusė kiaušo. Bet papas yra papas, negali nežiūrėt. Pokalbį palaikyti sekėsi sunkiau nei tikėjausi. …išsišnekėjo moterys, kaip ir kiek jų vaikai papus čiulpia, tai galit įsivaizduoti kokiomis neištyrinėtomis Alpėmis mano mintys šuoliavo. O kad man dabar vaiku pabūti nuo SVETIMOS jaunos motinos, pageidautinai Nastios. Kartais vaikai būdami poros metų dar vis papą čiulpia. Kartais kartais net 5 ar net 6 metukų! … … … Kąąąąąąą? Ok, ok, lyg ir žinojau/girdėjau šitą seniau, bet kažkaip nesustojau susimąstyti. Šešių ar penkių metukų aš jau skaityti mokėjau, dabar yra tekę ir trimečius vaikus anglų kalbos mokinti. Įsivaizduoti kaip toks ūžauga viena ranka žaidžia su planšete, o kita ranka mamos papą taisosi — aš, aš, aš tiesiog susilaužiau vaizduotę.

Bet kas abydniausia [skaudu, gaila?], kažkada kažkoks niekam doro dar nepadaręs šriulius galės visus metus praleisti tarp Nastios papų ir maigyti ir čiulpti ir laižyti juos taip, kaip aš nei sekundei negaliu. Čia nekalbant net apie tą laimingąjį, kuris šriulių užtaisys ir turės leidimą papams 24/7. O aš, nors manau, tikiuosi, viliuosi esu nepelnytai užsitarnavusi vienos iš geresnių draugių titulą, bet žvilgtelėti į aukso kunkolus leidimo neturiu. Nei pabaksnoti. Nei garsiai pasidžiaugti ir pašnabždėti jiems “oh babies, jūs esate the best babies ir kitokių babies man nereikia, oohhh jūs esate mano yin ir yang, dėl jūsų ir aplink jus mirksi mano akys, ir širdis kraują pumpuoja, ir virpa ir dilgčioja mano drėgnoji įlanka”.

Tuo tarpu kitos drąsiai rodo ir bene numelžti siūlosi. Gal ir man tiesiog reikia palaukti, kol Nastia apsinėštins? Praeiti kokius masažo kursus ir pasisiūlyti į pagalbą… Turbūt vienintelis realus variantas.

Nekenčiu jos, nes per daug jos noriu.

O kodėl Nastia šiandien kažkieno mėsą valgo? Nes galėtų, net jei nevalgo, bet galėtų, ką aš žinau, ką ji viena be manęs likus veikia. Gal man tiesiog pavasarinio morčiaus fantazijos, gal pas mane tiesiog Vaginal Morghulis. Tiesa, mano burgeris su mėsa kažkada jai LABAI patiko. . . Bet galėčiau ir penkis burgerius susikišti į savo orkaitę ir vieną tarp savo mažųjų ąsotėlių prilipdyti - nei vieno burgerio Nastia nevalgytų. Turėčiau kokią savaitę badu ją marinti, ir šikna jaučiu - vis tiek nevalgytų.

Atsiprašau, kad tokia praradusi viltį. Arba tiesiog sunervuota. Norėčiau rašyti ne apie Nastią, bet kol kas neišeina.

Kažkokai ne putiška, tiesiog pity.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentuokite