BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Turėjau čia vieną tokią naktį… Nastiai nereikėtų apie tai žinoti, bet aš ne iš protingųjų žmonių klano, tad specialiai viską papasakojau. Sakau, gal pamatys, kad ir aš galiu būti visai sexy šmeksi geidžiama braškė. Na, čia kai įsivaizduoji, kad tavęs gali pavydėti žmogus, kurio truputį ne ta orientacija. Gi sakiau, aš ne iš tų protingųjų.

Žodžiu, buvo tokia naktis lazdynuose. Echem, ne medžiuose, ne krūmuose, bet Lazdynuose. Pasikvietė mane į svečius dvi senos, bet dar jaunos draugės. Jos kartu gyvena, kaip ir aš su Nastia, tik jų santykiai glaudesni, tokie, vieno kambario. Jos, tarkim, tokios labiau bonded…but (as i know of) not in a bondage way. Nekenčiu fifty shades, but I loooove bondage. Aišku, kad vis pagalvodavau, kaip ten joms dviems sekasi: ar bobutės jų nesuvalgė, ar kaimynai jų akimis (ir kitais organais) neužbadė ir t.t.

Tad štai, po kokių metų nesimatymo nuvykau aš pas Nelabają ir Kirkę. Abi jas artimai pažįstu iš studijų laikų. Kad jūsų vaizduotei būtų lengviau, toliau pateikiami abstraktūs šių merginų aprašymai. Kirkė - google it, pirmas wikipedijos puslapis ir pirmas google paveiksliukas (pridėjau vaizdinį žemiau, išgelbėjau jus nuo sunkaus darbo). Visiškai ji, tik realybėje trigubai mažesnė per visus kontūrus, taip visad ir siūlo man vyno taurę viena ranka, o kita ranka laiko botagėlį, all fancy n shiet. Kirkė, tokia smulki butybė, nekalta nimfa, tokia karšta nekalta nimfa, kad prie jos ima dūmai pro apatines salotas rūkti. Gaila, kad mano reali Kirkė tokiom permatomom suknelėm nesirengia.. Bet ir dabartinių apdarų užtenka pirčiai pakurti. Okay, toliau, Nelaboji - kaip vardas išduoda, the devil is her best friend. Jei Kirkė dar bando atrodyti nekalta, tai Nelaboji į tave vienu žvilgsniu pažiūri ir jautiesi prieš ją nuogas šūdvabalis, laižantis jos kojų nagus, nes tik tų nagų ir tesi vertas. Negaliu jos paveiksliuko jokio parodyti, nes būsit prakeikti ir sapnuose jinai uždusins jus su savo all mighty double B friends. Booty and boobs, both at once. Tobula. Žodžiu, mes buvom kursiokės ir kartais barako sugyventinės. Prie tų istorijų gal dar kada grįšiu, bet dabar dabartis.

Tad štai, smagus vakaras - daug skysčio, kurio minėti negaliu, nes Veryga ar Karbonadas vis tiek užcenzūruotų (taip, aš žiauriai pissed off dėl visų tų alkoholio nesamonių ir didžiojo naminukės skatinimo, dbr kiekvienam kaimo name po samagono aparatą stovi, vietos bambalių ekonomika klesti, thx dudes, thx). UCH. Taigi, vakaras jau įsismarkavo, balsai pakilo, būtų ir kažkas kitas pakilęs, bet neturiu.. Viskas prasidėjo turbūt nuo masažų orgijos, kai varžėmės kieno masažas geriausias. Po to, slyst paslyst rankos nuslydo link temos, kodėl Nelabosios melionai tokie dideli užaugo. Gavau leidimą patikrinti, koks tas jų didumas. Ne, ne su liniuote, o rimčiau - pirštų apčiuopimais. Delnas verkė iš džiaugsmo. Best quality melion. Kirkė irgi prisijungė prie melionų maigymo… Ir tuomet paskambina Kirkės tėvas, o ji kaip tikra profesionalė staiga visai blaivu balsu, ir it kita ranka visai nebūtų užimta melionu, sau ramiai atsakinėja į kasdienius klausimus: “jo jo, viskas gerai, jo, pavalgėm, jo, tuoj eisim miegot”. Gerai, pavalgėm, miegot - negaliu nesutikti. Įdomių garsų kaimynų razinos prisiklausė, bet visai nesigėdiju. Nieko mes ten labai ir nedarėm. Žaidėm kompiuterinius žaidimus. Mano vynuogių vėl nieks nelietė. What a waste of my grapes’ time.

Taip tikėjausi, kad pasinaudosime jų kabykla prie durų. Ar lentyna, ar nežinau kas ten. Ta prasme, ten rimtai ant grandinių tiesiog pakabintas daiktas, kaip dalis paletės, ir ten na, tiek galimybių su tom grandinėm galima įžvelgti… Bet neee, nee, tipo reikia apsimesti geromis mergaitėmis. Tad karščiausia, kas buvo, tai miegoti šalia Kirkės (Nelaboji po masažo liko tolesniam kampe apsipatenkinus..). Jaučiausi kaip pirty, užkirkinta arba užčirškinta - keptas lašinys. Atrodo, Kirkė tokia maža mergička, matyt, viską, ką suvalgo, nakti išprakaituoja ar išgarina, nežinau kaip tos nimfos veikia..

Bet Nastiai vis tiek pasigyriau, kad melionai pas Nelabają gerai užderėjo, ir kad miegojau vienu piršteliu įsikibus į karštą Kirkę. Bet panašu, kad Nastia tik pasidžiaugė už mane ir savo melionus toliau sėkmingai slepia. Aaach, galėtų namie nebūti šildymo, pabūčiau Nastios radiatorius. Gal reikia pradurti kur vamzdį.

~rytoj nekenčiamadienis, sėkmės visiems.

Pp.

Kirkė bando visus iškirkinti

Kirkė bando visus iškirkinti, pavogiau iš wikipedijos

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentuokite