BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žinot, kaip atrodo šeštadienio vakaras? Liūdnai. Nastia kažkur vakarėlina su čiuvais, o aš visai ne kažkur, aš bute, sėdžiu prie darbų su velniai žino kelinta Karbauskio uždrausta stiklinaite. Ir žinau, kad nespėsiu atlikti, ko reikia, bet vis tiek piluosi sekančią. Nes žinau, kad Nastia grįš ne viena. Kontempliuoju ir tarakonas dramatiškai ropoja virš kriauklės. Nespėju pagauti, nes beveik nieko nėra po ranka, o vyno gaila. Paslapčia tikiuosi, kad jis nuropos į jos kambary ir vidury veiksmo užkris jai, arba jam ant veido.

Klausimas. Ar aš klausausi už durų, kai tai vyksta? Na kaip…. O jūs klausytumėtės? Tai va aš irgi taip pat. Tipo ne, bet iš tiesų, tai jūs žinot kaip būna. Tipo netyčia. Nu nes tiesiog girdisi. Arba tiesiog eini į tualetą. Dažnai. Šiaip galėčiau, arba norėčiau prisijungti, bet į tą vakarėlį aš nekviesta. Tai va.

Ta proga, kad daugiau savęs nekapočiau į šūdo gabalus, bandau prisiminti kažką smagaus iš ankčiau. Grįžtu prie šaknų. Pirma moteriškos giminės atstovė, kuri mane nuginklavo, buvo maža, smulki, nekaltutė butybė, kuriai trenkus tau į petį nebežinodavai ar raitytis iš skausmo, ar paglostyti jai galvą sakant “awwww”. Miela žudimo mašina. Nekaltutė tik tada, kai jai tas naudinga. Dėl to kaip elgėsi su manim ir su kitais nežinau kaip ją tiksliausia praminti, tad tiesiog the rapist. Na, nes ji pati save taip vadino ir ji buvo pirmoji, kuri mane, naivų kaimo vaiką, su pašėlusiu miesto gyvenimu supažindino. Atrodo viskas vyko prieš kokį dešimtmetį, bet vis dar prisimenu, kaip bijojau jai nepatikti, kaip ji mane iš naujo išmokė kvėpuoti. Literally, nes Vilniaus oras toks labai kitoks… Norėjau sekti ją visur, būti su ja, būti kaip ji. Turbūt tai mane ir pražudė. Persistengiau, kaip visada - ši Reipintoja vieną dieną boom ir užsinorėjo peršokti ant vyrų. Nėr kad aš turiu kažką prieš vyrišką giminę, murrrr niaaa [I am a disgrace to myself]…bet į šį traukinį kartu su ja, visgi, negalėjau įšokti.

Ir štai, nebežinau kur esu, matau Karbauskį stiklinėje. Blogas, labai blogas ženklas. Eww. Kaip bebūtų, tiek Nastia, tiek the Rapist, abi jos mane kažko išmokė. Tik gal nekontempliuosiu ko, tam reikalui išauš rytas. Šiandien tiesiog reikia pasiekti fazę, kai galėčiau eiti miegoti taip kietai, kad ir garsiausias ritmiškas sienos trankymas nepažadins.

Labanakt. Arba labas rytas.
~ P.P.

Patiko (5)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Cukinija ir sausainiai - ne tai, ką turėčiau veikti”
  1. Labas. Aš neįsivaizduoju kaip galėčiau tave pagirt, bet tavo rašymas yra kažkas vaaaau. Jis vietom mane ir prajuokina ir nuliūdina, bet liūdnumu galima pavadint tik tada jeigu tu verkimą laikai tik liūdnumo išraiška,būs netikėta, bet vietom ir vos ne vos susilaikau nuo ašarų, bet vis dar susilaikau, bet aš esu toks žmogus kuris dažniausiai skaito, kas jam prie širdies jis verkia, bet aš čia ne apie save norėjau parašyt, o tave pagirt. Lauksiu kito tavo įrašo. +Gauni mano palaikimą, jeigu tau tai svarbu.

  2. Tikrai svarbu ir užmotyvuoja rašyti toliau, ačiū labai už gražius žodžius!

Komentuokite