BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Praėjo savaitė ir kas man iš to, aš pisti negavus, pikta tarsi šuo. …Bet pala, o gal ir gavus? Gal. Ir. Gavus.

Praėjo savaitė ir kol pityputė voratinkliais (vėl) neapaugo, metas atiduoti duoklę blog’o dievams - tau, mielasis skaitytojai. Bet ne tik tau, šį kartą ir man - kad nepamirščiau, kad turėčiau šiaudą, prie kurio vėl galėčiau grįžti ir užsikabinti, kaip tas įkirus šūdas. Tas, kur nukara, bet taip ir nenukrenta į klozetą, ir nors šok tu su juo lambadą… Suteptinis sumuštas, sula atkimšta [ha, kuo tu mane laikai? Ne sula, o skaityk iš kitos pusės, tiesiog šiais laikais gali sakyti vagina nupista čiulpk bybį, bet neduoj Die paminėsi alkoholio vardą be reikalo - susems ir išveš, ir tave ir alkoholį, tai va, neminiu]. Pasiruošiau. Kaip sudrėkintas daržas prieš pavasarinį apsėklinimą.

Viskas prasidėjo labai nekaltai: falo formos sumuštinukai, desertai, kuriuos kūrybingoji Nastia irgi apipaišė falais; falų balionai; milžiniškas falas iš sulos buteliukų; falų pagaliukai; dainos apie falus; fališkas apšvietimas — žodžiu, tarp šitos kūjų gausybės, mano vagina liko jaustis kaip įskaudintas, daužomas, bet taip ir nepramušamas priekalas. Bet šiaip tai…priekalas turi skylutę, nedidelę, bet turi, tad neprarandam vilties!

Vakaras siūbavo, siūbavo (kaip pritvinkęs karvės tešmuo) ir įsisiūbavo. Vieną po kito ėmiau sprogdinti balionėlius su fališkais simboliais ir vietoj to ant kitų piešti kažką, kas turėtų priminti Nastios didžkukulius ir mažąją (arba didžiąją! priklauso kaip matuoji..) išangę. Tai buvo mano SUBTILUS NAMIOKAS NR. 1. — Nieks nesureagavo. Nesuprato. Ne veltui mokykloje rašiau rašinius mainais į dailės pamokos piešinius.

SUBTILIAI NESUBTILUS NAMIOKAS NR. 2. “Nastia, kaip čia karšta, tau ne karšta? Duok paimsiu tavo megztuką… OMG kokie putlūs pavydėtinai nuostabūs Odisėjo apgiedoti kunkolai. Aš niekad nesužinosiu, ką reiškia tokius turėti, duok paliest?”

NEBESUBTILUS NAMIOKAS NR. 3. “Mergos, jūs čia nakvosit, jo? Ookay, Nastia, kaip lovas dalinamės? Čiur jos pas mane miega, o aš pas tave, ok, pupa?” [nuoširdžiai nežinau, kaip ten atsirado žodis "pupa" ir kodėl šis žodis asocijuojamas su seksualiomis merginomis - juk pupų pagrindinis bruožas yra bezdalų formavimas...o po to dar sako, kad bezdėti "nemergaitiška"... may-no-fucks-ever-reach-you with your double standards, #StandForFarts]

AŠ NEŽINAU AR TAI DAR NAMIOKAS NR. 4. [kalba truputį pataisyta, logikos neieškokit, nes eina šikt ta šviežia sula buvo labai per stipri] “ašh tai nuoga miegosiu, ok? nu njas nu o kam rūpi, gi tu vis tiek mane neliesi, ir taip gereu nei prakaituot ir tau smyrdėts. ar pagalvojai kad smyrdėts skamba kaip pyzdėts? tarsi pyzda visada smyyrdi…o ką tu šiaip galvoji apie santykius su pyzda? nes aš manau, tai kad nu why not, kartą gyvenime, žinai, kol jauna pyzda, negi gaila”

TIKRAI NEBE NAMIOKAS, NU BET TIESIOG NR. 5. “ne, aš ne gay, ir o kas iš viso yra gay šioje visuomenėje? Heteroseksualūs čiuvai vaikšto su šukuosenomis, kurių gaidys išsigąstų ir kaime jiem galvą užkapotų arba [jei gaidys senesnis] infarktą gautų, bet viskas jiems gerai, nes jie ne gay. O aš turiu bene kasdien pešioti savo ūselius, kad nebūčiau vyras. Vyrams išvis ūsai nebeauga, tai apie ką mes kalbam. Su kilogramu melo turiu slėpti tai, kad per PMS’ą tampu vienaragiu, su vis tuo pačiu milžinišku spuogu ant kaktos ar smakro. Turiu norėti vaikų, bet apsimesti, kad nedegu noru įsitraukti į jų fiziologinį darymo procesą, nes geros mergaitės JUK NEMIEGA SU DEŠIMTIMIS ČIUVŲ. Taip, nemiega, minkant tešlą nėra laiko miegoti. Ir aš turiu mėgti ir mokėti minkyti pyragų tešlą, bet apsaugok rūtelę - niekas negali anksčiau laiko paminkyti manęs. Ir turiu žaisti su lėlėmis vaikystėje, bet užaugus NEBEGALIU žaisti su gyvomis barbėmis, nes tai, mat, netinkama. Tai duokit man su mašinyte žaisti nuo vaikystės, vis tiek užaugus turėsiu išmokti būti barakuda ir ieškoti pas ką kelnėse didesnis ppp-pp-p-poršo raktelis. Tad ar aš gay? NE, ne gay, gay senobine anglų kalba reiškė “laimingas” - ar aš tau tokią primenu kasdien po truputį be tikslo mirdama?

Mano priekalas skilo per pusę.

Nežinau, kiek ji (jos) išgirdo, nežinau, kiek iš tiesų to pasakiau garsiai, ir kiek tik manausi pasakiusi. O dar kiek liko nutylėta. Bet žinau, kas sekė toliau. O toliau bus antra dalis. Kažkada, kai jausiuosi pakankamai gay, kad galėčiau rašyti.

Patiko (5)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Priekalo paieškos (pirma dalis, vaivaivai vagi na gi)”
  1. Aš Tave irgi seku nuo pradžios, tyliai taip, ir laukiu, kas čia bus. Džiaugiuosi, kad vyksta dalykai. Gal dėl to, kad pačiai niekada taip nieko ir neišėjo su merginomis, nes esu pussy (oh (no)fucking irony) gal dėl to, kad mano dvi geriausios draugės nuostabiai bučiuojasi, o žinau, nes bandžiau per girtokas tiesas drąsas, o kai pabandžiau, buvo liūdna, kad nieko daugiau nenuveiksime, ir kad švaistosi toks tobulas potencialas, gal dėl to, kaip Tu rašai, gal dėl to, kad nežinau… Nu you go girl. Be the great explorer. I wish you smooth waters.

  2. Jau kurį laiką spoksau į Tavo komentarą ir nežinau, ką atrašyti… Labai labai LABAI smagu, kai kažką tokio perskaitau, užmotyvuoja po sunkios dienos <3 Ir tuo pačiu nežinau, ką pasakyti, nes interneto vandenys per siauri, tad sakau trumpai - didelis nuoširdus AČIŪ :)

Komentuokite