BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Visur aplinkui buvo raudona, daugelis sakytų, kad kaip po karo, aš sakyčiau, kad kaip raudonajam drakonui praslinkus patalyne, arba kaip mano balandėlis triūsikuose, kai pamirštu jį pakeisti tą vieną lemtingą kartą per mėnesį. Visur buvo raudona. “Iš karto pagalvojau, jog tai mano mėgstamiausia spalva, nors nebežinau ar tai tiesa.” Per daug įpratau visiems sakyti, kad raudona spalva yra mano mėgiamiausia, tad nebesusimąstau ar tai tiesa. Galbūt tas pats ir su Nastia? Taip įpratau jos norėti, kad nebežinau, kaip galima nebenorėti. Ir tuo pačiu, buvau tokia susitaikiusi su Nastios buvimu nepasiekiama uždrausta rojaus uoga, kad nustojau svajoti apie “o kas jeigu”. Kaip iš viso reiktų perlipti per savo gėdas ir tai padaryti su mergina iš playboy viršelio? Turbūt atsakymas būtų - tamsoje. Kaip dažniausiai ir būna. Viskas labai gražu tamsoje. Žvaigždės, mėnulis, AŠ graži tamsoje. Bet tamsoje negalėčiau į Nastią pasižiūrėti ir ja pasidžiaugti. Kažkokia nepilnavertė patirtis gautųsi. Ot ir nėr teisibybės.

Okay, toliau, KUR tai daryčiau? Na, veikiausiai bet kur, kur ji sutiktų. Kad ir sniege. Ant skardžio (nors bijau aukščio), H&M persirengimo kabinoje (nors bijau parduotuvių), tavo namuose, vidury miško, tarp skruzdžių, ant skruzdžių, po skruzdėm, su skruzdėm. Tik visų filmų (ne tik porno) išgirtas automobilio kapotas kažkaip niekada neviliojo, nes jis arba užpakalį svilinančiai karštas, arba ledinis (sutrauktų atvirą salotą į užrauktą šiknaskylę), arba tiesiog nepatogiai nuožulnus. Bet vis tiek norėčiau, turbūt verta išmėginti. Ir svarbu su kuo, o ne kur.

Nes kartais vaisius atitinka kotą ir būna žmonių su kuriais atrandi tobulą ritmą. Judate atskirai, bet ir kartu, it vienas organizmas. Palaimingoje harmonijoje. Staiga viskas tampa dvigubai lengviau, paprasčiau. Kiekvienas dinamiškas judesys tampa natūraliu. Rodos, net ir kvepuojate į tą patį taktą. Taip man buvo su Nastia, tuos porą stebuklingų ir, deja, vienintelių kartų. Rudenį. Drėgną rudenį. Kai kartu bėgiojome. Labai retai pasitaiko bėgiojimo partneris, kurio tempas man taip tiktų.

Visur aplinkui buvo raudona. Dramatiškai raudona. Seksualiai raudona. Grėsmingai raudona. Tiesiog raudona, nes pamečiau pomidorų padažo stiklainiuką. Slydo slydo ir išslydo, tada išsitaškė, žinot, kaip būna. Taip gavosi pica su tona padažo aplinkui. Arba 500 gramų, kas kai kuriame kontekste gan arti tonos.

Sveikstanti,

~Pp.

Patiko (3)

Rodyk draugams

Komentuokite