BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Karšta. Taip karšta, kad negaliu atlikti mankštos, tiesiog ne. Vienintelė mankšta, kurią pakelčiau, būtų tarp Nastios kojų. Net nebūtinai Nastios. Pasiilgau Baronkos. Gal reiktų išsikviesti Duobutę, bet vargu ar ji dėl manęs važiuos. Aš dėl savęs nevažiuočiau. Nebent nuo stogo.

Žinau, kad jūs tikitės čia rasti savo slaptų ir viešų fantazijų realizaciją. Bet man tiesiog per karšta kažko norėti. Kitą vertus, kai turėjau vip kelionę autobusu vėsioje kondyškių apsuptyje - visi norai grįžo su trenksmu. Taip gimsta autobuso galinės sėdynės blowjobai. Potencialiai filosofiškai logiškai mąstant galėtų gimti. Jei turėčiau raudonikį tarp kojų, tikrai būčiau to norėjus. Su visu daržu, prilipusiu ant sėdynės ir šlaunų keteroj paskendusiu - kiek sunkiau. Įmanoma, bet įmanoma ir kad mano šlaunys sulaužytų tą pirštą.

Skaitau Baronkos dovanotą knygą apie seksą ir vis tiek nerandu įkvėpimo, nes šiame karštyje įkvėpti per sunku. ..knyga tiksliau iš Baronkos vyro, turėčiau būti dėkinga, bet jam aš nedovanojau dar. Apsimetu, kad jo nėra. Ta prasme, nieks jo neprašė įdaryti Baronkos, Baronka man fainesnė su atvira skyle. Vis toliau, po truputį, giliau lendu į gyvenimą, kaip į tiesiog egzistavimą.

Ir tada susimąsčiau, kad gal reikia grįžti prie vyrų? Pasaulyje statistiškai per mažai tokių moterų kaip Nastia, ar Baronka, ar Honey Dew, kurios dar būtų bent jau biseksualios (ir sau tą pripažinusios) ir ilgalaikėje perspektyvoje nenorėtų vyro. Visos jos nori vyro. Nesu tikra kodėl. Gamtoje tiek daug daržovių, kurias galėčiau panaudoti kaip vyrišką agregatą. Ir suprasčiau jų mėnesinių skausmus, giliai suprasčiau. Ir žinočiau, kur urvelyje slepiasi Gegutė, kur aštriausias žirklių susikirtimo kampas, ir kur labiausiai kutena taurujį (kli)taurą. Na, ok, kai kurie vyrai irgi žinotų, arba juos galima palavinti šiais klausimais. Bet manęs lavinti nereikia! Ir aš puikiai gaminu tiek prieš, tiek po. Ir galiu net vegetarą pamaitinti. Jei būna pride day, tai man proud day. Aš mėgstu save. Kartais. Jei reikia, galiu apsimesti, kad mėgstu labiau nei iš tiesų. Ir ir aš šiaip tingus sutvėrimas, drybsantis ant sofos, žaidžiantis kompiuterinius žaidimus, geriantis alų, garsiai bezdantis ir mano kojinės smirda, o batai dar labiau - kodėl aš negaliu būti vyras?

Atsiprašau visų vyrų giminės. Nesu feministė. Man patinka racionalioji lytis, aš tiesiog jų nenoriu?.. Dažniausiai nemėgstu moterų, bet noriu moterų. Du skirtingi dalykai. Visai nesenai man sakė: “Tu tiesiog daug žmonių nemėgsti”. Kas galėtų pagalvoti? Argi aš kažko nemėgstu? Nu ir eik tu savo daržo ravėti su vašku, kas tavo nuomonės iš vis klausė. ai. Gal todėl ir neįsipareigoju. Gal vis dar jaučiu nuoskaudą dėl Honey Dew santuokos.

Kitose naujienose, buvau nudistų paplūdimyje. Mačiau daug daug daug dalykiukų. Aha, deminutyvas, būtent. Dar mačiau stebėtinai puikiai išsilaikiusius ~penkiasdešimtmetės papus. Jei uždengtum kaklą, veidą, atrodytų, kad žiūri į mano metų pacankę ir mano apelsinukai susitraukė į plaukuotus kyvius iš gėdos. Tikėjausi kažką sultingo susimedžioti, bet teko paprasčiausiai laikytis atstumo nuo razinų. Jaučiausi kaip senelių namuose, tik prie jūros. Ir seneliams buvo suteikta per daug laisvės. Bet jūra buvo nuostabi, nesigailiu a nei per vieną šiknos plaukelį.

Tai taip perkaitusi putė ir gyvena. Sudrėkusi, bet ne iš laimės. Ieško savęs ir atranda savy kažką naujo. Skaičiuoju dienas iki kol grįšiu gyvent su Nastia. Tikiuosi ji jau ruošia savo dirvą, nes aš pasiruošusi vagoti, teliko plūgą įsigyti.

Karšta (ir diena, ir aš, ir šiaip)
Pp

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “vargdieniai: kai net norėti nenori”
  1. O pamaitintum skaniai veganą?

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  2. o ar gali pamaitint veganą?

  3. Jo, lėkštutę oro į snukį patiekti nesudėtinga

  4. Aš tikrai nemėgstu žmonių, ar ne? :(

Komentuokite