BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šalta. Nastia įlenda į mano dvokiančią tamsos irštvą ir švelniai mane užklosto savo piršteliais. Jinai žino, kaip tai daryti. Uždeda papildomą antklodę. Apsimetu, kad miegu. Galbūt dar neišeis, galėtų pasilenkti ir patikrinti ar dar kvepuoju.

- Žinau, kad nemiegi.

- Nes neknarkiu?

- Panašiai. Nenori, kad lemputes įjungčiau?

Pakraipau galvą, bet akys nejudėdamos žiūri į vieną tašką tarp jos melionų (kodėl visos Nastios naminės maikutės su iškirpte?). Jos balsas švelniai mane glosto. Turbūt vienintelis garsas, kurį gripo metu galiu pakęsti. Nastia prisėda ant lovos kampučio, uždeda savo vėsų delną man ant pulsuojančios sudrėkusios gaktos. Kaktos, dammit, kaktos. Aišku, kad kaktos. Dešinė Nastios veido pusė apšviesta iš koridoriaus krintančios šviesos man šypsosi.

- Juokinga, kad aš pagaliau mirštu, ane? -klausiu.

- Tu ne alkana? -išsisuka ji nuo atsakymo.

- Norėčiau norėti, bet negaliu.

Norėčiau tave suvalgyti, bet šiaip tai ne, ačiū, gerklė nepasiruošusi nuryti. Geros mergaitės nesispjaudo. Ji plačiau išsišiepia ir išbėga virtuvėn. Jau aišku - kažką sugalvojo. Girdžiu, kaip atidaro šaldiklį. Galbūt grįš su ledukais ir pagaliau ant mano karščiuojančio kūno žaisim katę ir pelę? Arba dvi kates. Tikrinsim, kur katytės (ne)sueina? Iš dalies neklydau. Grįžo su ledais. Viena porcija, tokia pailga, ant pagaliuko, fališka, you know. Pala, rimtai? Ką ji su juo veiks..ta prasme, kodėl ji į mane taip žiūri? Ar čia anktyva gimtadienio dovanėlė bus, čia rimtai? Aš kliedžiu? Man jau visai blogai? Ar man užmigti pavyko ir dabar bus porno preliudija? WHATAFAK ji rimtai išlupo tą ledą ir sėlinančiai prie manęs artėja, sėdasi ant lovos, uždeda ranką man ant šlaunies, kita ranka sugniaužia ledo pagaliuką, vis dar įsmeigusi savo akis į mane ir nieko taip ir netarstelėjusi iš lėto sukiša ledą į…savo, na, deja, ne salotą. Kad jūs žinotumėt, kokios putlios jos lūpos. Mano dvi lūpos, kaip jos viena. Ant jos lūpų galėtum šokinėti, kaip ant debesėlių. Iš jų būtų galima daryti natūralaus pluošto pagalves. Nežinau, kiek vaikystėje jinai turėjo čiulpti čiulptukų, taip vadinamų soskių, kad šitaip lūpos pasipūstų. Nudvėsčiau iš pavydo, jei nedvėsčiau iš gripo.

Tai vat. Pakartojo porą kartų šį savo vikrų manevrą, aišku, pas mane nieks vizualiai nepasistojo, nebent serbentai. Bet per megztinius vis tiek nesimatė.

- Čia paskutiniai ledai, taip? -bandžiau skambėti pikta, bet kaip Nastia pasakytų, tiesiog cyptelėjau savo mergaitišku balseliu.

- Mhmm, tu vis tiek nenusipelnei. Einu šalin, kol dar dūxė neapkrėtei.

..Ir atsistojusi tarpduryje toliau akivaizdžiai mėgavosi varvančiu malonumu. Kažką kažkada jinai tikrai padarys….laimingą.

- O kai tikrą blowjob’ą darysi irgi galėsiu žiūrėti pro rakto skylutę?

- Eik šikt, -”labai rimtai” tarusi nusisuko ir paskui save uždarė duris.

Nusišypsau sau ir toliau apsimetu, kad neegzistuoju savo prakaito patale. Taip ir stumiu dieną iš dienos kutenama. Tik dienų lieka vis mažiau. Galėtų ir labiau pakutenti. Viską skauda, nežinau kaip užmigti, prieš miegą skaičiuosi per tvorą šokinėjančias dvi lupytes. Gaila, kad ledai baigėsi.

Linkiu sveikatos,

~Pp

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentuokite