BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žinot tą sceną iš filmų (and I mean normalių filmų, ne N18, bet tų šiaip tokių, nu šiaip), kai moteris užkelia vieną koją ant lovos/kėdės beveik stačiu kampu ir pradeda iš lėto nusimauti pėdkelnes ar puskojines. Daaaammmn… Ne kartą stebėjau Nastia panašiomis aplinkybėmis, tik turbūt dažniau užsitraukiant (ar apsimaunant? whatever) pėdkelnes, nes nusimovimo procesas atliekamas šviesos greičiu, like “I’m tired of this shit, take these fukin socks away from me” …oh I wish to take them off but… Žodžiu, šita tema man truputį per daug emocionali, tad nesusikaupiu, o niekada neperašinėju savo įrašų, just going with the flow, tad jei kas skaitot, atleiskit mano nesubrendusiai galvai.

Taigi, Nastios puskojinių movimosi ypatumai. Ji, ne taip kaip aš, yra viena iš tų retos rūšies merginų, kurių kojos visados seksualiai blizga. Nerafinuotas, ne bet koks, o nerafinuotas kokosų aliejus (nors jos kūnas tai labai rafinuotas..) - tai pasirodo yra kažkoks moteriškas stebuklas. Jo, maloniai blizgios reklaminės kojytės, o aš anksčiau maniau, kad čia kažkoks melas ir taip nebūna realiam pasaulyje, bet the more you know… Ir štai ji, Nastia, nuolatos lakstanti plikom kojom po butą jau ir šiaip būna malonus išbandymas mano sveikam protui, bet kai ji maunasi pėdkelnes, ant tų savo glotnių, saldžiai švelniai įdegusių kojų, aš svajoju būti nailonu, o gimiau balvonu. -e, balvone. Tad tad tad, grįžtant, Nastia visados man kažką pasakoja, jei jau aš stebiu kaip ji rengiasi, reiškias, vyksta pokalbis. Galbūt pasakoja kur eisianti, ką sutiksianti, ką veiksianti, klausia patarimo ar tiesiog kasdieniškai apkalbame šokimo pro langą galimybes, bet kai ji tempia ant savęs tą naloną, mano galvoje kažkas tiesiog spragteli. Ir kad ir ką ji tuo metu tauškia, aš sugebu tik linksėti galva, “taip, aha, mhmm, o taaaip, jo jo jo jo, ką sakei?”. Bet rimtai, kaip ji manęs dar neprigavo? Turbūt gyvenu su naiviausiu žmogumi pasaulyje.

Ir staiga viskas baigiasi. Ji per daug greitai maunasi tas pėdkelnes, užslysta kaip gandonas ant agregato (I had my experiments, or test runs, had some nice trials, yes), kad tik greičiau be done with this little job ir bėgt prie reikalo. Taip ir Nastia, šmurkšt ir gailiuosi, kad mano smegenys nefilmuoja. Ir it nieko čia nebūtų įvykę, ji tęsia savo moteriškus ritualus toliau kažką man burkuodama, o aš tiesiog noriu išsilydyti prie jos kojų į balutę, arba apsivinioti aplink kaip gyvatukas ir niekada nepaleisti…

Viena bėdelė, Nastia labai retai išmaino savo juodus džinsus į juodas pėdkelnes. Arba, gal tik man taip atrodo, kad per retai. Jo, turbūt tik man taip atrodo.

Patiko (3)

Rodyk draugams

Komentuokite