BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Karta su Nastia diskutavome apie kelnaičių pardavinėjimą internete. Žinot, visi tie ebay su įvairiausio plauko triūsikėliais. And I mean it. Nenustebčiau, jei gali rinktis ar kelnaičių šeimininkė raudonplaukė, brunetė, blondinė, dažyta vaivorykštė, skustagalvė ir skustapūtė ir t.t. Ką tikrai žinau, tai kad gali rinktis, kiek laiko kelnaitės nešiotos ir ar jas dėvint buvo atliekami tam tikri pirštų lankstumo pratimai. Bet ko aš nežinau, tai kaip šio siuntinuko gavėjas susivokia, jog ten ne šiaip nosis išsipūsta. Iš kvapo? Na, ne visada kvapas juk būna, ar su manim kažkas negerai? Bet rimtai, galėčiau savaitės, nah, mėnesio kelnaičių pridaryti per porą valandų, tik pakiškite man po nosimi katę. Aha, one might see the irony here - I like pussy, but I‘m allergic to pussies, aka cats. Žodžiu, grįžtant sakiniu atgal, galėčiau susikrauti turtus, (kaip ir tu, mielas skaitytojau) bet tiesiog nemoku išnaudoti žmonių. Ir man patinka mano kelnaitės ten kur jos yra - stalčiuje.

Po kiek laiko susimąsčius pagalvojau, hmm, ar aš pirkčiau Nastios kelnaites? Mąsčiau. Labai mąsčiau. Gal kažkiek susigėdus. Skruostukai tik įraudo ir iš tiesų tai labai greitai sumąsčiau - aham, pirkčiau. Bet ne dėl kvapo, (eww?) galėtų trumpikės būti kad ir didžiausio negro agregato savininko, bet uostyti kažką tokio…tiesiog nedrėkina mano daržo. Pirkčiau panešiotas, bet švarias, nes the (w)hole point būtų, kad pati galėčiau jas nešioti. Ir na, nematau čia nieko keisto - mergos nuolatos vagia iš savo vaikinų megztinius, džempus, nes a) jie patogūs, b) gali užuosti ar šiaip prisiminti savo čiuvaką ir jaustis taip fainai, paskendusi ir tarsi jo apkabinta. Ar kažkas tokio. Tad lygiai tas pats su kelnaitėmis, tiesiog smagu, tiesiog patogu būtų, tiesiog vaikštai ir taip viduje kikeni xoxoxoxoxoxoxoxoxoxo.

Tai vat įdomu, tie asmenys, kurie ebay panaudotas kelnaites perka, gal jiems tų panaudojimo žymių irgi reikia tik kaip įrodymo, jog buvo kelnaitės vilkėtos..po to išsiskalbia ir laksto sau laimingi su jomis. Kas jaučiasi moteriškais, kas su moterimi, kas apsimeta, kad turi moterį; nežinau, kiekvieno atskiras reikalas. Kol niekam nuo to neskauda, aš plačių pažiūrų.

Nukrypau į visą šį apmąstymą, nes Nastia nusipirko per mažas kelnaites, ir atidavė jas kažkokiai draugei. Ir aš liūdnai liūdnai susimąsčiau: kaip gaila, kad mano šikna už Nastios didesnė… O slyvinių pomidoriukų su melionais tai nei nelyginu. Liūdnai neproporcingas mano apžėlęs daržas. Žiūriu kas kartą į Nastios uždraustuosius sodus ir alpstu pakerėta. Galima būtų apie šių daržų/sodų šulinius pakalbėti, bet bijau, kad kokia jautri siela to neperskaitytų. Tai ir nekalbėsiu.

Reik man kažką daryt su savo daržu. Bet reikia daug ką daryti. Pavyzdžiui, į darbą kartais nueiti arba versliuką ebay sumąstyti. Veikiausiai lieku prie antro varianto. Kitą vertus, po truputį artėja periodas, kai iškeliausiu į komandiruotę ir nebematysiu nuostabiosios Nastios šiknos. Bijau ir jau dabar ilgiuosi. Duria kažkas it Jėzui šonkaulius. Darbe reiks vien senų bobų queefs pakęsti. Bet dar ne apie išsiskyrimą. Dar gali spėti daug mėnesinių kraujo nutekėti (damn, o kažin tokias kelnaites irgi užsakinėja??).

Šiandien tiek. Linkėjimai jūsų piniginėms ir sėkmingos sodo priežiūros,
Pp

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentuokite